Hlavní stránka | Odkazy | English
  Rubriky
 Český pohár BMX
 Historie BMX
 Komise BMX
 Moravská liga BMX
 Novinky BMX
 OK TEAM
 René Živný
 Reportáže
 REPREZENTACE
 Rozhovory
 SCM BMX Bohnice
 VELO - BURZA - BMX
 Výsledky

  Menu

  Akce

OH 2020 - Tokio

MS BMX 2017 - Rock Hill (USA)

  Kontakt

René Živný

E-mail: zivnybikros@seznam.cz
Web: renda.bikros.cz
Foto: http://bikros.rajce.idnes.cz/

  BMX Shopy

  Sponzoři

 Zprávy


02. 05. 2017

VELO - BURZA - BMX

27. 04. 2017

Info o Českomoravském poháru v Uničově

26. 04. 2017

Startovní listiny na Evropský pohár do Erpu

26. 04. 2017

V Pardubicích se přestavují první dvě rovinky

26. 04. 2017

Mezinárodní výsledky z posledního období

26. 04. 2017

Info o Evropské lize ve Veroně

26. 04. 2017

Info o Slovenském poháru v Liptově

26. 04. 2017

Pozvánka na Moravskou ligu do Třince

26. 04. 2017

Výsledky Českého poháru v Litoměřicích

25. 04. 2017

Info o Českém poháru v Klatovech

24. 04. 2017

Info o Českém poháru v Benátkách

21. 04. 2017

Prováděcí pokyny BMX 2017

18. 04. 2017

VELO - BURZA - BMX

18. 04. 2017

Pozvánka na Český pohár do Litoměřic

17. 04. 2017

Výsledky z víkendových Bohnic

17. 04. 2017

Pozvánka na letní soustředění Romany Labounkové

13. 04. 2017

Zítra startují závody v Bohnicích

10. 04. 2017

Pozvánka na závody do Erlangenu (Německo)

10. 04. 2017

Výsledky z nedělních Pardubic

08. 04. 2017

Výsledky ze sobotních Pardubic

07. 04. 2017

Výsledky z pátečních Pardubic - VC bikros.cz

07. 04. 2017

VELO - BURZA - BMX

03. 04. 2017

Mezinárodní výsledky z uplynulého víkendu

23. 03. 2017

VELO - BURZA - BMX

21. 03. 2017

VELO - BURZA - BMX

17. 03. 2017

VELO - BURZA - BMX

17. 03. 2017

Pozvánka na jarní závody do Pardubic (7.- 9.4. 2017)


VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 02. 05. 2017 | Vytisknout článek












VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 18. 04. 2017 | Vytisknout článek








Výsledky z pátečních Pardubic - VC bikros.cz

Výsledky z deštivého pátečního závodu VC bikros.cz v Pardubicích.

Celý článek >>> Vydáno dne 07. 04. 2017 | Vytisknout článek

VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 07. 04. 2017 | Vytisknout článek


VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 23. 03. 2017 | Vytisknout článek

VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 21. 03. 2017 | Vytisknout článek

VELO - BURZA - BMX



Celý článek >>> Vydáno dne 17. 03. 2017 | Vytisknout článek


  Aktuality
UCI BMX TRACK GUIDE 2017
Manuál k výstavbě tratí od UCI čekujte ZDE.
[02.05.2017]
Výsledky z Evropského poháru v Erpu
Výsledky všech kategorií Evropského poháru v Erpu (Holandsko) najdete za sobotu ZDE a za neděli ZDE.
[02.05.2017]
Pozvánka na 3 Nations Cup
Pozvánku na úvodní závod 3 nations Cupu do Anhatalu (Německo) čekujte ZDE.
[02.05.2017]
Evropský pohár 3+4 v Holandsku (Erp)
DEN 1

Elite Men:
1. Niek Kimmann (NED), 2. Joris Harmsen (NED), 3. Twan Van Gendt (NED), 4. Yoshitaku Nagasako (JPN), 5. Kristens Krigers (LAT), 6. Dave Van Der Burg (NED), 7. Curtis Manaton (GBR), 8. Edzus Treimanis (LAT)

Elite Women:
1. Laura Smulders (NED), 2. Simone Christensen (DEN), 3. Yaroslava Bondarenko (RUS), 4. Natalia Suvorova (RUS), 5. Judy Baauw (NED), 6. Sarah Walker (NZL), 7. Rebecca Petch (NZL), 8. Ruby Huisman (NED)

DEN 2

Elite Men:
1. Niek Kimmann (NED), 2. Evgeny Komarov (RUS), 3. Helvijs Babris (LAT), 4. Curtis Manaton (GBR), 5. Pavel Malyshenkov (RUS), 6. Kristens Krigers (LAT), 7. Aleksander Katyshev (RUS), 8. Justin Kimmann (NED)

Elite Women:
1. Natalia Afremova (RUS), 2. Yaroslava Bondarenko (RUS), 3. Sarah Sailer (GER), 4. Ruby Huisman (NED), 5. Judy Bauw (NED), 6. Viviana van Hees (NED), 7. Nadja Pries (GER), 8. Zoe Fleming (NZL)
[02.05.2017]
Francouzský pohár 5+6 v Sarzeau
kolo 5

Elite Women:
1. Mariana Pajon, 2. Camille Maire, 3. Christelle Boivin, 4. Oceane Besnier, 5. Mathilde Hugot, 6. Chloé BInetruy, 7. Marine Lacoste, 8. Charlotte Morot

Elite Men:
1. Arthur Pilard, 2. Vincent Pelluard, 3. Damien Godet, 4. Mathis Ragot Richard, 5. Bence Bujaki, 6. Quentin Derom, 7. Jonathan Ricoure, 8. Jeremy Rencurel

kolo 6

Elite Women:
1. Mariana Pajon, 2. Camille Maire, 3. Charlotte Devolder, 4. Marine Lacoste, 5. Chloé Binetruy, 6. Christelle Boivin, 7. Mathilde Hugot, 8. Marion Torres

Elite Men:
1. Romain Mahieu, 2. Arthur Pilard, 3. Damien Godet, 4. Nicolas Labaune, 5. Jonathan Ricoure, 6. Rémy Wock Tai, 7. Quentin Derom, 8. Vincent Pelluard
[02.05.2017]
USA BMX DIXIELAND NATIONALS - PRO SERIES
DEN 1

ELITE MEN
1. JORIS DAUDET - FRA
2. CONNOR FIELDS - USA
3. NIC LONG - USA
4. CORBEN SHARRAH - USA
5. TANNER SEBESTA - USA
6. MARIS STROMBERGS - LAT
7. CODY HOBBS - USA
8. JEFF UPSHAW - USA

ELITE WOMEN
1. BROOKE CRAIN - USA
2. DANI GEORGE - USA
3. FLORENCIA SORIANO - ARG
4. SHEALEN RENO - USA
5. MIKA SHAW - USA
6. RACHEL MYDOCK - USA
7. SAMANTHA BROWN - USA
8. HEATHER COLLMAN - USA

DEN 2

ELITE MEN
1. CONNOR FIELDS - USA
2. JORIS DAUDET - FRA
3. CORBEN SHARRAH - USA
4. JEFF UPSHAW, KUWAHARA - USA
5. ANDERSON DE SOUZA FILHO - BRA
6. TANNER SEBESTA - USA
7. ZACK VANKAMMEN - USA
8. NIC LONG - USA

ELITE WOMEN
1. BROOKE CRAIN - USA
2. MIKA SHAW - USA
3. DANI GEORGE - USA
4. FLORENCIA SORIANO - AUS
5. SAMANTHA BROWN - USA
6. HEATHER COLLMAN - USA
7. RACHEL MYDOCK - USA
8. SHEALEN RENO - USA
[01.05.2017]
Tioga BMX - Liam Phillips - My Story Part 1,2,3
Tři díly videí Liama Phillipse čekujte ZDE, ZDE a také ZDE.
[27.04.2017]
Info o květnových závodech v USA
Info o květnových BMX závodech v USA a Kanadě čekujte ZDE.
[27.04.2017]
Americká série BMX - průběžné pořadí Elite
AA PRO - ELITE MEN
1. Joris Daudet - FRA
2. Trent Jones - NZL
3. Connor Fields - USA
4. Sylvain Andre - FRA
5. Maris Strombergs - LAT
6. Corben Sharrah - USA
7. Tory Nyhaug - CAN
8. Twan Van Gendt - NED
9. Anthony Dean - AUS
10. Nic Long - USA

WOMEN PRO - ELITE WOMEN
1. Brooke Crain - USA
2. Lauren Reynolds - AUS
3. Alise Post - USA
4. Danielle George - USA
5. Shealen Reno - USA
6. Zoe Fleming - NZL
7. Felicia Stancil - USA
8. Caroline Buchanan - AUS
9. Camille Maire - FRA
10. Mika Shaw - USA

[27.04.2017]
Bikrosová videa
Nová bikrosová videa čekujte ZDE, také ZDE, ZDE a také ZDE.
[26.04.2017]
Info o mezinárodních závodech
Info o SX v Zolderu - Belgie, čekujte ZDE.

Info o mezinárodním závodě King of Tallin (Estonsko), čekujte ZDE.

Info o Evropském poháru v Norsku čekujte ZDE

[26.04.2017]
Pozvánka na závody do Maďarska
Pozvánku na závody do Maďarska (Veszprém) čekujte ZDE.
[26.04.2017]
Info o úvodním závodě Světového poháru v Holandsku
Info o úvodním závodě SX v Papendalu čekujte ZDE.
[03.04.2017]
Videa z víkendového Zolderu
Kdo propásl o víkendu sledovat úvodní dvojzávod Evropského poháru v belgickém Zolderu, může vše napravit ZDE, ZDE a také ZDE.
[03.04.2017]
Změny ve sponzorech BMX jezdců
Alise Post končí v REDLINE a bude jezdit za GW.
Elke Vanhoof bude jezdit za Pure/Gear2win.
Tyler Whitfield se stěhuje k teamu FACTORY THRODWN 2017.
Jeremy Rencurel pojede na Inspyre bikes.
Cristian Becerine za team FACTORY THRODWN 2017.
Sylvain André opouští Redline a bude jezdit na Wiawis nano carbon bikes.
Connor Fields má nového sponzora Ralph Lauren a prodloužil kontrakt s CHASE, stejně jako Joris Daudet.
David Graf jde k Ice Fast.
Tanner Sebesta jde do barev Avent/Bombshell.
Rihard Veide nově k Rift/Tangent.
Jordy Agues, Kristens Krigers a Curtis Manaton k Stay Strong.
Anthony Dean opustil Dale Holmes Racing/Stay Strong a jde do Supercross
Vincent Pelluard do Ice Fast.
Nic Long má dalšího sponzora Rockstar Energy.
Renato Rezende podepsal s Nissanem.
Maris Strombergs odešel od FreeAgent.
[30.03.2017]
Bikrosová videa
Nějaká jarní bikrosová videa čekujte ZDE také ZDE a ZDE a ZDE.
[30.03.2017]
Národní BMX série v Argentině - úvodní závod
ELITE MEN
1. TORRES, EXEQUIEL NICOLAS (La Rioja)
2. VILLEGAS, FEDERICO EMILIAN (Mendoza)
3. MARINO, RAMIRO MARTIN (Lomas de Zamora - Buenos Aires)
4. MOLINA, GONZALO NAHUEL (San Juan)
5. GELUSINI, MAURICIO JESUS (San Juan)
6. PIZARRO, LUIS FERNANDO (La Rioja)
7. PIZARRO, ERNESTO GABRIEL (La Rioja)
8. RIOS, JOAQUIN LUCIANO (La Rioja)
[30.03.2017]
Connor Fields čekuje svá olympijská kola
Chcete vidět rozdíl mezi koly olympijského vítěze Connora Fieldse z olympiád v Riu a Londýně? Stačí si kliknout ZDE.

A ještě další videjka Connora Fieldse čekněte ZDE, ZDE a také ZDE.
[30.03.2017]
Další video z rehabilitace Sama Willougbyho
Australan Sam Willoughby, bývalý elitní světový šampión, se dává do kupy po těžkém pádu. Nejnovější video je ZDE.
[30.03.2017]
Evropský pohár 3+4 v Erpu (Holandsko)
Info o závodech v Holandsku (ERP) čekujte ZDE.
[30.03.2017]
Evropský pohár v Zolderu (Belgie)
Zítra startuje v Zolderu (Belgie) letošní Evropský pohár BMX. Na start se postaví 1401 jezdců, z ČR jich bude rovných 30. Časový program závodu a startovní listiny čekujte ZDE.

Na Youtube by měl běžet LIVE STRAM ze závodu. Pravděpodobně ZDE.
[30.03.2017]
British BMX SX Open (GBR/C1) - Manchester
ELITE MEN
1. Tore NAVRESTAD - NOR
2. Tre WHYTE - GBR
3. Paddy SHARROCK - GBR
4. Damien GODET - FRA
5. Edzus TREIMANIS - LAT
6. Kyle EVANS - GBR
7. Theo CHAPELLE - FRA
8. Sebastian ASLAKSRUD - NOR

JUNIOR MEN
1. Tian ISIDORE - GBR
2. Kye WHYTE - GBR
3. Cédric BUTTI - SUI

Na start se postavila také dvojice jezdců z ČR.
Jakub Cidlinský dojel pátý v kategorii B11 a Jan Seidl druhý v kategorii B12.

Kompletní výsledky čekujte ZDE.
[30.03.2017]
Nabídka na pořádání UCI Supercrossů 2018-2020
UCI zveřejnila nabídku pro případné pořadatele UCI BMX Supercrossů na další roky. Čekovat jí můžete ZDE.
[30.03.2017]
Úvodní dvojzávod Francouzského poháru
DEN 1

ELITE MEN
1. Romain Mahieu, 2. Jérémy Rencurel, 3. Damien Godet, 4. Vincent Pelluard, 5. Mathis Ragot Richard, 6. Simon Lukie, 7. Roberto Cristofoli, 8. Theo Chapelle

ELITE WOMEN
1. Mariana Pajon, 2. Mathilde Doudoux, 3. Marine Lacoste, 4. Charlotte Morot, 5. Manon Valentino, 6. Charlotte Devolder, 7. Christelle Boivin, 8. Mathilde Bernard

DEN 2

ELITE MEN
1. Vincent Pelluard, 2. Arthur Pilard, 3. Julien Lukie, 4. Simon Lukie, 5. Antoine Dessein, 6. Nicolas Labaune, 7. Jonathan Ricoure, 8. Roberto Cristofoli

ELITE WOMEN
1. Mariana Pajon, 2. Cristelle Boivin, 3. Manon Valentino, 4. Mathilde Bernard, 5. Camille Maire, 6. Charlotte Morot, 7. Mathilde Doudoux, 8. Eloise Francineau
[20.03.2017]
Komise BMX
Během včerejšího jednání Komise BMX na svazu cyklistiky, jsem se rozhodl ukončit své působení v této komisi a ve všech funkcích na Českém svazu cyklistiky. Prosím tedy, abyste materiály týkající se komise bmx (schvalování závodů atd.) již na mě neposílali. Děkuji. R. Živný
[15.03.2017]
Výsledky závodů v Austrálii
Australia National Series - Round 3 (AUS/C1)

ELITE MEN
1. Matthew JUSTER - AUS
2. Kai SAKAKIBARA - AUS
3. Joshua CALLAN - AUS
4. Joshua MCLEAN - AUS
5. Michael BIAS - NZL
6. Andrew HUGHES - AUS
7. Bradley GAME - AUS
8. Tristyn KRONK - AUS

ELITE WOMEN
1. Sarah WALKER - NZL
2. Leanna CURTIS - AUS
3. Rebecca PETCH - NZL
4. Rachel JONES - AUS
5. Sarah HARVEY - AUS
6. Gemma-Lee THOMAS - AUS
7. Tyler-Lea THORLEY - AUS
8. Esther WOODWARD - AUS


Oceanian BMX Championships - Continental Championships (AUS/CC)

ELITE MEN
1. Kai SAKAKIBARA - AUS
2. Matthew JUSTER - AUS
3. Aaron NOTTLE - AUS
4. Joshua CALLAN - AUS
5. Corey FRIESWYK - AUS
6. Joshua MCLEAN - AUS
7. Bradley GAME - AUS
8. Jye HOMBSCH - AUS

ELITE WOMEN
1. Leanna CURTIS - AUS
2. Rebecca PETCH - NZL
3. Rachel JONES - AUS
4. Sarah HARVEY - AUS
5. Tyler-Lea THORLEY - AUS
6. Gemma-Lee THOMAS - AUS
7. Sarah WALKER - NZL
8. Esther WOODWARD - AUS
[15.03.2017]
Výsledky z USA - CAJUN NATIONALS
PRO OPEN

DEN 1
1. HUNTER PELHAM
2. BRANDON ELMORE
3. OLIJUWON DAVIS
4. JONATHAN AUSTIN
5. WALKER FINCH
6. DAMIEN LACOMBE
7. SKYLER PRATHER
8. WILLIAM GRANT

DEN 2
1. HUNTER PELHAM
2. MENARDO SIMON
3. BRANDON ELMORE
4. JONATHAN AUSTIN
5. OLIJUWON DAVIS
6. WILLIAM GRANT
7. TYLER PETTY
8. AUSTIN LOEBE

DEN 3
1. OLIJUWON DAVIS
2. HUNTER PELHAM
3. WILLIAM GRANT
4. MENARDO SIMON
5. BRANDON ELMORE
6. TYLER PETTY
7. AUSTIN LOEBE
8. WALKER FINCH
[15.03.2017]
Výsledky závodů UCI C1 z Ekvádoru (Riobamba)
DEN 1

ELITE MEN
1. Exequiel TORRES - ARG
2. Federico VILLEGAS - ARG
3. Juan Carlos DIAZ SERNA - COL
4. Diego Alejandro ARBOLEDA OSPINA - COL
5. Wilson GOYES LARREA - ECU
6. Leonardo ARANGO LONDOÑO - COL
7. Jorge Geovanny ROURA BARZALLO - ECU
8. Nicolas PALACIOS MUNOZ - ECU

ELITE WOMEN
1. Mariana DIAZ - ARG
2. Maria Gabriela DIAZ - ARG
3. Anna Sara ROJAS - BOL
4. Monica ASTUDILLO - ECU
5. Karla CARRERA - ECU
6. Lady Victoria BUCHELI - ECU
7. Belen ABRIL ABRIL - ECU

DEN 2

ELITE MEN
1. Exequiel TORRES - ARG
2. Diego Alejandro ARBOLEDA OSPINA - COL
3. Juan Carlos DIAZ SERNA - COL
4. Federico VILLEGAS - ARG
5. Wilson GOYES LARREA - ECU
6. Diego AGUIRRE - CHI
7. Jorge Geovanny ROURA BARZALLO - ECU
8. Leonardo ARANGO LONDOÑO - COL

ELITE WOMEN
1. Mariana DIAZ - ARG
2. Maria Gabriela DIAZ - ARG
3. Anna Sara ROJAS - BOL
4. Karla CARRERA - ECU
5. Monica ASTUDILLO - ECU
6. Lady Victoria BUCHELI - ECU
7. Belen ABRIL ABRIL - ECU

[13.03.2017]
Quentin Caleyron - video ze závodů na Floridě
Video francouzského elite jezdce Quentina Caleyrona ze závodů na Floridě čekujte ZDE.
[03.03.2017]
Aktualizace adresáře BMX
Asi jen třetina klubů mi poslala aktualizaci Adresáře BMX. Prosím, kdo ještě tak neučinil o zaslání údajů na mail zivnybikros@seznam.cz
[01.03.2017]
Archiv aktualit

  Nejčtenější články

02. 05. 2017

VELO - BURZA - BMX

[1209x]

27. 04. 2017

Info o Českomoravském poháru v Uničově

[1122x]

26. 04. 2017

Pozvánka na Moravskou ligu do Třince

[645x]

26. 04. 2017

V Pardubicích se přestavují první dvě rovinky

[564x]

26. 04. 2017

Startovní listiny na Evropský pohár do Erpu

[449x]

26. 04. 2017

Výsledky Českého poháru v Litoměřicích

[408x]

  Hledej
  • Rozšířené hledání
  • (c) 2007 / Bikros.cz