Hlavní stránka | Odkazy | English
  Rubriky
 Český pohár BMX
 Historie BMX
 Komise BMX
 Moravská liga BMX
 Novinky BMX
 OK TEAM
 René Živný
 Reportáže
 REPREZENTACE
 Rozhovory
 SCM BMX Bohnice
 VELO - BURZA - BMX
 Výsledky

  Menu

  Akce

OH 2020 - Tokio

MS BMX 2017 - Rock Hill (USA)

  Kontakt

René Živný

E-mail: zivnybikros@seznam.cz
Web: renda.bikros.cz
Foto: http://bikros.rajce.idnes.cz/

  BMX Shopy

  Sponzoři

Mezinárodní výsledky z posledního období
Vydáno dne 26. 04. 2017 (449 přečtení) | Vytisknout článek


Weiterstadt (Německo) - Bundesliga 1+2

DEN 1

Elite Men
1. Luis Brethauer - GER
2. Liam Webster - GER
3. Alex Webster - GER
4. Joachim Hecker - GER
5. Julian Schmidt - GER
6. Dominik Topinka - ČR
7. Marco Kohler - GER
8. Jakob Bernart - GER

Elite Women
1. Julia Wahl - GER
2. Ronja Kienmayer - GER
3. Kathrin Huwendiek - GER
4. Ina Schweikert - GER

DEN 2

Elite Men
1. Luis Brethauer - GER
2. Jakob Bernhart - GER
3. Dominik Topinka - ČR
4. Liam Webster - GER
5. Julian Schmidt - GER
6. Fabian Otto - GER
7. Matěj Bohuslávek - ČR
8. Axel Webster - GER

Elite Women
1. Julia Wahl - GER
2. Ronja Kienmayer - GER
3. Ina Schweikert - GER
4. Kathrin Huwendiek - GER


Francouzský pohár 3+4 v Besanconu

DEN 1

Elite Men
1. Romain Mahieu, 2. Arthur Pilard, 3. Jeremy Rencuel, 4. Tkéo Chapelle, 5. Mathis Ragot Richard, 6. Roberto Cristofoli, 7. Tristan Tournebize, 8. Vincent Pelluard

Elite Women
1. Mariana Pajon, 2. Mathilde Doudoux, 3. Christelle Boivin, 4. Charlotte Morot, 5. Charlotte Devolder, 6. Chloe Binetruy, 7. Marion Torres, 8. Manon Valentino

DEN 2

Elite Men
1. Romain Mahieu, 2. Jeremy Rencurel, 3. Vincent Pelluard, 4. Quentin Charavin, 5. Patrick Etienne, 6. Damien Godet, 7. Mathis Ragot Richard, 8. Arthur Pilard

Elite Women
1. Mariana Pajon, 2. Christelle Boivin, 3. Camille Maire, 4. Stefany Hernandez, 5. Chloe Binetruy, 6. Louanne Juillerat, 7. Charlotte Devolver, 8. Mathilde Doudoux


USA GREAT NORTHWEST NATIONALS

PRO OPEN

DEN 1
PRO OPEN
1. Jacob Peebles, 2. Tyler Petty, 3. Blake Moore, 4. Marquise Montgomery, 5. Joe Rasmussen, 6. Hunter McGill, 7. Tyler Brown, 8. Jordan Miranda

DEN 2
1. Marquise Montgomery, 2. Jacob Peebles, 3. Tyler Brown, 4. Tyler Petty, 5. Blake Moore, 6. Matthew Rubeck, 7. Keith Grine, 8. Jordan Miranda


Národní šampionát Nového Zélandu

Elite Men
1. Nick Fox, 2. Michael Bias, 3. Cole Mconie, 4. Matthew Cameron, 5. Bayleig Rees, 6. Codi Merito, 7. Liam Perry, 8. Cayleb Martin

Elite Women
1. Sarah Walker, 2. Rebecca Petch, 3. Tahlia Hansen, 4. Courtney Brunton


USA BMX LONE STAR NATIONALS

DEN 1

Elite Men
1. Corben Sharrah - USA
2. Joris Daudet - FRA
3. Conor Fields - USA
4. Trent Jones - NZL
5. Sylvain Andre - FRA
6. Tanner Sebesta - USA
7. Tory Nyhaug - CAN
8. Nicholas Long - USA

Elite Women
1. Alise Post - USA
2. Brooke Crain - USA
3. Felicia Stancil - USA
4. Shealen Reno - USA
5. Zoe Fleming - NZL
6. Dani George - USA
7. Sabrina Bice - USA
8. Florencia Soriano - ARG

DEN 2

Elite Men
1. Connor Fields - USA
2. Joris Daudet - FRA
3. Trent Jones - NZL
4. Sylvain Andre - FRA
5. Tory Nyhaug - CAN
6. Anderson De Souza Filho - BRA
7. Jeremy Smith - USA
8. Jeff Upshaw - USA

Elite Women
1. Alise Post - USA
2. Brooke Crain - USA
3. Zoe Fleming - NZL
4. Shealen Reno - USA
5. Mika Shaw - USA
6. Felicia Stancil - USA
7. Florencia Soriano - ARG
8. Rachel Mydock - USA


Mezinárodní závody v Kolumbii (C1)

Elite Men
1. Diego Ospina, 2. Carlos Ramirez Yepez, 3. Carlos Oquendo Zabala, 4. Kevin Osorio Giraldo, 5. Miguel Tellez Ladino, 6. David Agudelo Romero, 7. Miguel Calixto Lopez, 8. Leonardo Arango Londono

Elite Women
1. Andrea Escobar Yepes, 2. Maria Osorno Calderon, 3. Maria Londono Valencia, 4. Dian Monterrosa Arrieta


Banyuwangi BMX International - Indonésie (C1)

DEN 1

Elite Men
1. Kohei Yoshii - JPN
2. Gusti Bagus Saputra - INA
3. Toni Syarifudin - INA
4. Rio Akbar - INA
5. Firman Chanora Alim - INA
6. Khabibur Rohman - INA
7. Takamasa Sampei - JPN
8. Ari Krisanto - INA

Elite Women
1. Elga Kharisma Novanda - INA
2. Cupi Nopianti - INA
3. Tifania Azaria - INA
4. Noor Mamat - MAS
5. Ariana Ariffin - MAS

DEN 2

Elite Men
1. Kohei Yoshii - JPN
2. Gusti Bagus Saputra - INA
3. Rio Akbar - INA
4. Tomoya Ishii - JPN
5. Khabibur Rohman - INA
6. Yogi Putra - INA
7. Firman Chanora Alim - INA
8. Toni Syarifudin - INA

Elite Women
1. Elga Kharisma Novanda - INA
2. Cupi Nopianti - INA
3. Tifania Azaria - INA
4. Noor Mamat - MAS
5. Ariana Ariffin - MAS


(c) 2007 / Bikros.cz