Hlavní stránka | Odkazy | English
  Rubriky
 Český pohár BMX
 Historie BMX
 Komise BMX
 Moravská liga BMX
 Novinky BMX
 OK TEAM
 René Živný
 Reportáže
 REPREZENTACE
 Rozhovory
 SCM BMX Bohnice
 VELO - BURZA - BMX
 Výsledky

  Menu

  Akce

OH 2020 - Tokio

MS BMX 2017 - Rock Hill (USA)

  Kontakt

René Živný

E-mail: zivnybikros@seznam.cz
Web: renda.bikros.cz
Foto: http://bikros.rajce.idnes.cz/

  BMX Shopy

  Sponzoři

Mezinárodní výsledky z uplynulého víkendu
Vydáno dne 03. 04. 2017 (625 přečtení) | Vytisknout článek


USA BMX - Severoamerická Supercross série - Rock Hill

DEN 1

ELITE MEN
1. Joris Daudet, 2. Tory Nyhaug, 3. Corben Sharrah, 4. Trent Jones, 5. Jared Garcia, 6. Sylvain André, 7. Zack Vankammen, 8. Maris Strombergs

ELITE WOMEN
1. Brooke Crain, 2. Alise Post, 3. Lauren Reynolds, 4. Felicia Stancil, 5. Mariana Diaz, 6. Sae Hatakeyama, 7. Shealen Reno, 8. Dani George

DEN 2 - jelo se také jako národní šampionát USA

ELITE MEN
1. Corben Sharrah, 2. Jared Garcia, 3. Connor Fields

ELITE WOMEN
1. Alise Post, 2. Felicia Stancil, 3. Dani George

JUNIOR MEN
1. Bryce Batten, 2. Kamren Larsen, 3. Brady Kincheloe

JUNIOR WOMEN
1. Sophia Foresta


DEN 3

ELITE MEN
1. MARIS STROMBERGS
2. SYLVAIN ANDRE
3. CONNOR FIELDS
4. TRENT JONES
5. TWAN VAN GENDT
6. JARED GARCIA
7. JORIS DAUDET
8. CORBEN SHARRAH

ELITE WOMEN
1. BROOKE CRAIN, 2. SHEALEN RENO, 3. MATHILDE DOUDOUX 4. LAUREN REYNOLDS 5. DANI GEORGE 6. FELICIA STANCIL 7. ALISE POST 8. CAMILLE MAIRE


Australia National Series - Round 4 Elite results

Elite Men:
1. Matthew JUSTER - AUS
2. Tom SIINMAA - AUS
3. Kai SAKAKIBARA - AUS
4. Joshua MCLEAN - AUS
5. Alex CAMERON - AUS
6. Tristyn KRONK - AUS
7. Shane ROSA - AUS
8. Corey FRIESWYK - AUS

Elite Women:
1. Leanna CURTIS - AUS
2. Rebecca PETCH - NZL
3. Sarah HARVEY - AUS
4. Rachel JONES - AUS
5. Tyler-Lea THORLEY - AUS
6. Ashleigh GUNN - AUS
7. Gemma-Lee THOMAS - AUS
8. Rachel GASKIN - AUS


EVROPSKÝ POHÁR 1+2 (Zolder - Belgie)

DEN 1

ELITE MEN
1. David Graf, 2. Dave Van Der Burg, 3. Kyle Evans

ELITE WOMEN
1. Laura Smulders
2. Mariana Pajon
3. Simone Christensen

DEN 2

ELITE MEN
1. David Graf, 2. Renaud Blanc, 3. Evgeny Komarov, 4. Kyle Evans, 5. Jelle Van Gorkom, 6. Vincent Pelluard, 7. Rihards Veide, 8. Tre White

ELITE WOMEN
1. Laura Smulders, 2. Simone Christensen, 3. Elke Vanhoof, 4. Mariana Pajon, 5. Yaroslava Bondarenko, 6. Judy Baauw, 7. Natalia Afremova, 8. Christa von Niederhausern


(c) 2007 / Bikros.cz