Mezinárodní výsledky z posledního období

Weiterstadt (Německo) – Bundesliga 1+2

DEN 1

Elite Men
1. Luis Brethauer – GER
2. Liam Webster – GER
3. Alex Webster – GER
4. Joachim Hecker – GER
5. Julian Schmidt – GER
6. Dominik Topinka – ČR
7. Marco Kohler – GER
8. Jakob Bernart – GER

Elite Women
1. Julia Wahl – GER
2. Ronja Kienmayer – GER
3. Kathrin Huwendiek – GER
4. Ina Schweikert – GER

DEN 2

Elite Men
1. Luis Brethauer – GER
2. Jakob Bernhart – GER
3. Dominik Topinka – ČR
4. Liam Webster – GER
5. Julian Schmidt – GER
6. Fabian Otto – GER
7. Matěj Bohuslávek – ČR
8. Axel Webster – GER

Elite Women
1. Julia Wahl – GER
2. Ronja Kienmayer – GER
3. Ina Schweikert – GER
4. Kathrin Huwendiek – GER

Francouzský pohár 3+4 v Besanconu

DEN 1

Elite Men
1. Romain Mahieu, 2. Arthur Pilard, 3. Jeremy Rencuel, 4. Tkéo Chapelle, 5. Mathis Ragot Richard, 6. Roberto Cristofoli, 7. Tristan Tournebize, 8. Vincent Pelluard

Elite Women
1. Mariana Pajon, 2. Mathilde Doudoux, 3. Christelle Boivin, 4. Charlotte Morot, 5. Charlotte Devolder, 6. Chloe Binetruy, 7. Marion Torres, 8. Manon Valentino

DEN 2

Elite Men
1. Romain Mahieu, 2. Jeremy Rencurel, 3. Vincent Pelluard, 4. Quentin Charavin, 5. Patrick Etienne, 6. Damien Godet, 7. Mathis Ragot Richard, 8. Arthur Pilard

Elite Women
1. Mariana Pajon, 2. Christelle Boivin, 3. Camille Maire, 4. Stefany Hernandez, 5. Chloe Binetruy, 6. Louanne Juillerat, 7. Charlotte Devolver, 8. Mathilde Doudoux

USA GREAT NORTHWEST NATIONALS

PRO OPEN

DEN 1
PRO OPEN
1. Jacob Peebles, 2. Tyler Petty, 3. Blake Moore, 4. Marquise Montgomery, 5. Joe Rasmussen, 6. Hunter McGill, 7. Tyler Brown, 8. Jordan Miranda

DEN 2
1. Marquise Montgomery, 2. Jacob Peebles, 3. Tyler Brown, 4. Tyler Petty, 5. Blake Moore, 6. Matthew Rubeck, 7. Keith Grine, 8. Jordan Miranda

Národní šampionát Nového Zélandu

Elite Men
1. Nick Fox, 2. Michael Bias, 3. Cole Mconie, 4. Matthew Cameron, 5. Bayleig Rees, 6. Codi Merito, 7. Liam Perry, 8. Cayleb Martin

Elite Women
1. Sarah Walker, 2. Rebecca Petch, 3. Tahlia Hansen, 4. Courtney Brunton

USA BMX LONE STAR NATIONALS

DEN 1

Elite Men
1. Corben Sharrah – USA
2. Joris Daudet – FRA
3. Conor Fields – USA
4. Trent Jones – NZL
5. Sylvain Andre – FRA
6. Tanner Sebesta – USA
7. Tory Nyhaug – CAN
8. Nicholas Long – USA

Elite Women
1. Alise Post – USA
2. Brooke Crain – USA
3. Felicia Stancil – USA
4. Shealen Reno – USA
5. Zoe Fleming – NZL
6. Dani George – USA
7. Sabrina Bice – USA
8. Florencia Soriano – ARG

DEN 2

Elite Men
1. Connor Fields – USA
2. Joris Daudet – FRA
3. Trent Jones – NZL
4. Sylvain Andre – FRA
5. Tory Nyhaug – CAN
6. Anderson De Souza Filho – BRA
7. Jeremy Smith – USA
8. Jeff Upshaw – USA

Elite Women
1. Alise Post – USA
2. Brooke Crain – USA
3. Zoe Fleming – NZL
4. Shealen Reno – USA
5. Mika Shaw – USA
6. Felicia Stancil – USA
7. Florencia Soriano – ARG
8. Rachel Mydock – USA

Mezinárodní závody v Kolumbii (C1)

Elite Men
1. Diego Ospina, 2. Carlos Ramirez Yepez, 3. Carlos Oquendo Zabala, 4. Kevin Osorio Giraldo, 5. Miguel Tellez Ladino, 6. David Agudelo Romero, 7. Miguel Calixto Lopez, 8. Leonardo Arango Londono

Elite Women
1. Andrea Escobar Yepes, 2. Maria Osorno Calderon, 3. Maria Londono Valencia, 4. Dian Monterrosa Arrieta

Banyuwangi BMX International – Indonésie (C1)

DEN 1

Elite Men
1. Kohei Yoshii – JPN
2. Gusti Bagus Saputra – INA
3. Toni Syarifudin – INA
4. Rio Akbar – INA
5. Firman Chanora Alim – INA
6. Khabibur Rohman – INA
7. Takamasa Sampei – JPN
8. Ari Krisanto – INA

Elite Women
1. Elga Kharisma Novanda – INA
2. Cupi Nopianti – INA
3. Tifania Azaria – INA
4. Noor Mamat – MAS
5. Ariana Ariffin – MAS

DEN 2

Elite Men
1. Kohei Yoshii – JPN
2. Gusti Bagus Saputra – INA
3. Rio Akbar – INA
4. Tomoya Ishii – JPN
5. Khabibur Rohman – INA
6. Yogi Putra – INA
7. Firman Chanora Alim – INA
8. Toni Syarifudin – INA

Elite Women
1. Elga Kharisma Novanda – INA
2. Cupi Nopianti – INA
3. Tifania Azaria – INA
4. Noor Mamat – MAS
5. Ariana Ariffin – MAS

Mohlo by se vám líbit...