Hlavní stránka | Odkazy | English
  Rubriky
 Český pohár BMX
 Historie BMX
 Komise BMX
 Moravská liga BMX
 Novinky BMX
 OK TEAM
 René Živný
 Reportáže
 REPREZENTACE
 Rozhovory
 SCM BMX Bohnice
 VELO - BURZA - BMX
 Výsledky

  Menu

  Akce

OH 2020 - Tokio

MS BMX 2017 - Rock Hill (USA)

  Kontakt

René Živný

E-mail: zivnybikros@seznam.cz
Web: renda.bikros.cz
Foto: http://bikros.rajce.idnes.cz/

  BMX Shopy

  Sponzoři

Finálové výsledky + foto z dnešního závodu OH parku v Pardubicích.
Vydáno dne 13. 08. 2016 (4193 přečtení) | Vytisknout článek


příchozí
1. Michaela Mašková - Pardubice
2. Marcel Kosmala - Polsko
3. Erik Mácha - Řepy
4. Viktorie Hejdová - Pardubice
5. Tereza Vančová - Bohnice
6. Matyáš Blasl - Pardubice

Cruiser
1. Robert Boček - Favorit Brno
2. Miroslav Pekař - B4 Team Šumperk
3. René Živný - TJ BMX Pardubice
4. Josef Stein - Author Team Stupno
5. Tomáš Kadlec - BMX Nižbor
6. Zdeněk Merta - TJ BMX Pardubice

MTB
1. Jakub Kantor - BC Benátky
2. Martin Berák - Fox Hole Shop Pardubice
3. Matyáš Ulrych - TJ Slovan Bohnice
4. Filip Votroubek - Fox Hole Shop Pardubice
5. Martin Douda - Fox Hole Shop Pardubice
6. Michaela Beráková - Fox Hole Shop Pardubice
7. Jan Klvaňa - El - Wood

B 6 let
1. Tadeáš Matoušek - TJ BMX Pardubice
2. Petr Kotvas - BC Benátky
3. Matyáš Vančo - TJ Slovan Bohnice
4. Dominik Dvořák - Olympus Team
5. Radim Boček - Favorit Brno
6. Boris Moravec - Bikrosclub Řepy
7. František Seidl - TJ BMX Pardubice

B 7/8 let
1. Štěpán Pořízek - BC Benátky
2. Krištof Kadlec - BMX Nižbor
3. Adam Hermann - TJ Slovan Bohnice
4. Michal Klíma - Favorit Brno
5. Šimon Pekař - B4 Team Šumperk
6. Jan Botoček - BC Benátky
7. Adrian Pastucha - BTC Vajnory
8. Matyáš Mihalík - TJ Slovan Bohnice

B 9/10 let
1. Jan Pořízek - BC Benátky
2. Lukáš Kadlec - BMX Nižbor
3. Sebastian Pařízek - TJ BMX Pardubice
4. Vít Gruntorád - TJ BMX Pardubice
5. Václav Veleta - TJ Slovan Bohnice
6. Antonín Hadrava - TJ BMX Pardubice
7. Ondřej Pilc - TJ Slovan Bohnice
8. Adam Varvažovský - BC Benátky

B 11/12 let
1. Jan Seild - TJ BMX Pardubice
2. Jakub Cidlinský - BC Benátky
3. Matyáš Mentlík - Olympus Team
4. Vilém Sokol - TJ BMX Pardubice
5. Jakub Švarc - TJ Slovan Bohnice
6. Ondřej Šimůnek - TJ Slovan Bohnice
7. Alex Mácha - Bikrosclub Řepy
8. Vojtěch Šípek - TJ Slovan Bohnice

B 13/14
1. Adam Moravec - TJ BMX Pardubice
2. Lukáš Kunčar - OK Team
3. Petr Edl - TJ Slovan Bohnice
4. Jakub Rak - TJ Slovan Bohnice
5. Kateřina Raková - TJ Slovan Bohnice

B 15/16
1. Martin Šálek - TJ BMX Pardubice
2. Lukáš Mentlík - Olympus Team
3. Petr Jetmar - B4 Team Šumperk
4. Martina Belzová - TJ Slovan Bohnice

Junior/Elite
1. Tomáš Merta - TJ BMX Pardubice
2. Viktor Karlík - OK Team





























(c) 2007 / Bikros.cz