Hlavní stránka | Odkazy | English
  Rubriky
 Český pohár BMX
 Historie BMX
 Komise BMX
 Moravská liga BMX
 Novinky BMX
 OK TEAM
 René Živný
 Reportáže
 REPREZENTACE
 Rozhovory
 SCM BMX Bohnice
 VELO - BURZA - BMX
 Výsledky

  Menu

  Akce

OH 2020 - Tokio

MS BMX 2017 - Rock Hill (USA)

  Kontakt

René Živný

E-mail: zivnybikros@seznam.cz
Web: renda.bikros.cz
Foto: http://bikros.rajce.idnes.cz/

  BMX Shopy

  Sponzoři

OK Team míří do třetí sezóny
Vydáno dne 30. 11. 2009 (5446 přečtení) | Vytisknout článek
OK Team o.s. vznikl v roce 2007 jako sportovní klub působící vedle stavebních společností OK Stavby s.r.o. a OK Dlažby s.r.o. Klub má několik aktivit jako je bikros, minifotbal, turistika. Hlavní činností je bikros. Náš team reprezentují zkušení závodníci v různých kategoriích.
Během prvního roku naší činnosti se nám podařilo získat několik vynikajících sportovních úspěchů. V klubových soutěžích se našemu OK TEAMU A podařilo na Mistrovství ČR BMX klubů v Klatovech získat výborné 8. místo, naše "béčko" pak dojelo na místě 27 a "céčko" na 35. místě. V soutěžích jednotlivců vybojoval David Vlach (Boys 12 let) titul vicemistra ČR a na stupně vítězů se prodral také Jakub Pokorný (Boys 14 let), jenž urval bronz. Těsně pod stupni vítězů skončili Sonička Fefková (B 7 let) a Matyáš Křapa (B 9 let). V Českomoravském poháru brali bronz ve svých věkových kategoriích Matyáš Křapa a David Vlach a celkovým vítězem Českého poháru BMX 2008 v kategorii Junior /Elite se stal Libor Sojka. Renda Živný navíc přidal první místo v celkovém pořadí Vans České národní ligy BMX 2008 v kategorii Elite Cruiser. Z mezinárodních závodů se představil Viktor Karlík na prvních 8 závodech evropského šampionátu BMX v kategorii Elite, až do jeho osudového zranění (zlomenina nohy), na některé závody ME (Německo, Švýcarsko), vyjeli i další členové teamu. Renda Živný se zúčastnil rovněž světového šampionátu BMX 2008 v Číně (Tayiuan) a jako trenér byl přítomen rovněž u olympijské premiéry BMX na olympiádě v Pekingu.

Rok 2009 přinesl pro náš team opět veliký počet výborných umístění. Toho největšího dosáhla Soňa Fefková, která dojela pátá na evropském šampionátu v Dánsku. Na stejném závodě se ještě Libor Sojka a René Živný probojovali do semifinálových jízd ve svých věkových kategoriích. Na Mistrovství světa BMX 2009 v Austrálii startoval z OK Teamu Renda Živný, ale na přední příčky, bohužel vicemistr světa z roku 2006, nedosáhl. Velice ceněné je také šesté místo OK Teamu v závodě Mistrovství ČR družstev. V Mistrovství ČR jednotlivců se nejvíce dařilo Viktoru Karlíkovi a Petru Šimůnkovi, kteří získali třetí místa. Našim barvám se dařilo také v dalších domácích soutěžích. David Vlach zvítězil celkově v seriálu Českomoravského poháru, Matyáš Křapa a Libor Sojka ovládli pohár Český, kde je navíc doprovodil Kuba Pokorný třetím místem.

V roce 2010 je naším cílem nadále se bavit bikrosem a získat co nejvíce dobrých umístění, která potěší nejen nás, ale i naše partnery. Navíc se náš team rozrostl o jednoho závodníka a to sedmiletého Lukáše Kunčara.

Přehled jezdců OK Teamu
Viktor Karlík - Elite Men
Libor Sojka - Elite Men
René Živný - Cruiser Master
Jan Hubený - Junior Men
Vojtěch Trsek - Men 17+
Jan Pokorný - Boys 16
Petr Šimůnek - Boys 15
David Vlach - Boys 14
Miloš Křeček - Boys 14
Denis Fefko - Boys 13
Soňa Fefková - Boys 9 / Girls 10
Křapa Matyáš - Boys 11
Kunčar Lukáš - Boys 7 let

Mezi sponzory OK Teamu se řadí OK stavby, OK dlažby, Eurovia, O2, Auto Rieger-SUZUKI, Miloš Křeček maso uzeniny

Několik fotek z OK Teamu


Informace o teamu z celého roku jsou k vidění na www.okteam.cz

(c) 2007 / Bikros.cz